Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Oriola Marashi, bukuroshe me trup për t’u pasur zili (Foto)

Publikuar më 19 Qershor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana, Arta Nitaj, Albana Osmani, Besa Istrefi dhe shumë personalitete të tjera jemi mësuar t'i shohim në rubrikat rozë të mediave.

Por, këto ditë pjesë e faqeve rozë është shpesh Oriola Marashi, e cila ka linja trupore për zili. E gjithë kjo pas paraqitjes në videon muzikore të muzikantit anglez, Jonas Blue, transmeton Telegrafi.

Por, së fundi aktorja dhe këngëtarja ka publikuar disa fotografi në Instagram teksa merr poza e veshur në bikini. Theksojmë se ajo më parë ka pozuar si modele para fotoaparatit të Endrit Mertirit.