Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Pajtesa tregon a do të luajë në 'Çka ka shpija' edhe pas lindjes së foshnjës

Publikuar më 27 Shkurt 2020

Artikuj të ngjashëm

Fiona Gllavica po pret fëmijën e saj të parë.

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica, është treguar e hapur me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo u është përgjigjur pyetjeve të tyre dhe dikujt prej fansave i ka interesuar nëse do të rikthehet apo jo në 'Çka ka shpija' pas lindjes së foshnjës dhe përgjigja e saj ishte pozitive.

Fiona po e pret fëmijën e saj të parë.