Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rikthimi i Adelina Ismailit

Publikuar më 14 Qershor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Sot në Express të KTV-së e ftuar ishte një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptarë kudo, Adelina Ismaili.

Ismaili foli për jetën dhe karrierën e saj, rikthimin në muzikë, raportin me adhuruesit e flaktë dhe shumëçka tjetër.