Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

 • Johnson dhe Martin vazhdojnë romancën Johnson dhe Martin vazhdojnë romancën
  13 Dhjetor 2017 Dakota Johnson dhe Chris Martin janë duke vazhduar lidhjen e tyre që ka filluar muaj më parë. Sipas një burimi të revistës "UsWeekly" lidhja e dyshes është duke shkëlqyer, pasi këngëtari shpesh merr mendimin e aktores për projektet e tij të reja në muzikë.
 • image "Golden Globes", nominohen vetëm regjisorë meshkuj 13 Dhjetor 2017 Gratë u përjashtuan nga gara për çmimin e regjisores më të mirë në "Golden Globes". Nominimet u shpallën të hënën, e në kategorinë e rëndësishme do të përballen vetëm regjisore...
 • image Modelja shqiptare martohet me miliarderin rumun 13 Dhjetor 2017 Modelja shqiptare, Angela Martini është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu. Martesën e ka konfirmuar vetë modelja, duke publikuar nëpër rrjete sociale fotografi të ceremonisë....
 • image Donatella Buccino, bukuroshja e popullarizuar italiane (Foto) 12 Dhjetor 2017 Donatella Buccino është një fotomodele nga Italia dhe një prej personaliteteve të popullarizuara në Instagram. Atë e ndjekin mbi 512 njerëz në rrjetin e njohur social, ku publikon...
 • image Fergie flet për vështirësitë nga varshmëria prej drogës 12 Dhjetor 2017 Këngëtarja Fergie ka folur me guxim për luftën e saj nga varshmëria prej narkotikëve. Fergie ka hapur zemrën dhe ka folur për luftën me psikozën dhe demncën. Gjatë kohës së ndarjes...
 • image Ermali publikon baladën "Kthema" 12 Dhjetor 2017 Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar këngën e tij të re të titulluar "Kthema". Balada "Kthema" vjen pas bashkëpunimit që Fejzullahu e pati me grupin KAOS për këngën "VIP".
 • image Geti "nuk ngopet" dashuri ndaj Marinës! 11 Dhjetor 2017 Getoar Selimi është një bashkëshort i lumtur, me një grua të suksesshme. Pak muaj më parë ai i dha fund beqarisë me prezantuesen, Marina Vjollca. Dhe, teksa besohet se ai e shtyu...
 • image Aurela - Fifit: "Do ma kujtosh ... mbas shumë vitesh" 11 Dhjetor 2017 Përveçse një këngëtare e madhe Aurela Gaçe hera herës tregon që është edhe një mikeshë shumë e mirë, dhe mbështetëse për të rinjtë që i hyjnë rrugës së muzikës. Këtë...
 • image Princi Philip me shumë sharm në moshën 96 vjeçare 11 Dhjetor 2017 Princi Philip nuk e ka humbur sharmin e tij as në moshën 96 vjeçare, e kjo dëshmohet nga një portet i ri brenda shtëpisë mbretërore. Fotografia është realizuar për Muzeun e Historisë...
 • image Revista sllovene i kërkon falje Mellania Trump 10 Dhjetor 2017 Revista sllovene "Suzi" ka kërkuar falje nga zonja e parë amerikane Melania Trump, e lindur në Slloveni, për shkak të artikullit që ka treguar se bashkëshortja aktuale e presidentit të...
 • image Angelina Jolie: U bëra për të paguar borxhet e nënës 09 Dhjetor 2017 Aktorja Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i është hyrë aktrimit. Aktorja e njohur duket se nuk ka pasur qëllim që të bëhet aktore, por kësaj rruge i është hyrë për të...
 • image Eminem publikon "Untouchable" nga albumi i ri 08 Dhjetor 2017 Pas lansimit të këngës "Walk On Water" në bashkëpunim me Beyoncen, Eminem ka publikuar këngën e tij të radhës "Untouchable" nga albumi i tij i ri, transmeton Koha.net. Pak para lansimit...
 • image Bebe Rexha nuk lëkundet nga pozita e parë e top-listës country 07 Dhjetor 2017 Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha dhe dyshja e fuqishme e muzikës country Floida Georgia Line, kanë vazhduar dominimin në top-listën e Billboardit për këtë stil muzikor....
 • image Selena Gomez i kthehet dashurisë së vjetër 07 Dhjetor 2017 Selena Gomez publikisht ka pranuar se i është kthyer dashurisë së parë, këngëtarit Justin Bieber. Këngëtarja 25-vjeçare dhe reperi i njohur The Weekend kohë më parë konfirmuan edhe...
 • image Drenicaku i “O Sa Mirë”, ka një porosi për Bulliqin (Foto) 07 Dhjetor 2017 Aktori Jeton Zogiani, është bërë për publikun më shumë i njohur si "Drenicaku" i hit serialit "O Sa Mirë". Ai vazhdon të bëjë për vete fansat me karakterin e tij interesant në...
 • image Ashton Kutcher dhe Mila Kunis të dashuruar si në ditën e parë 06 Dhjetor 2017 Aktorët Ashton Kutcher dhe Mila Kunis rrallë vijnë në premiera dhe festime në Hollywood. Ata për shkak të fëmijëve nuk kanë shumë kohë të dalin në publik dhe pas një pushimi të...
 • image Hana Shehu prezanton nënën e saj, zbulojeni se kush është ajo 05 Dhjetor 2017 Bukuroshja e njohur, Hana Shehu javë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Largësia e bënë të vetën dhe në këtë mënyrë, e bukura Hanë ka treguar nostalgji për nënën e...
 • image Resorti ku Harry e Meghan pranuan të martoheshin 04 Dhjetor 2017 Lajmi se ata të dy kanë vendosur të martohen ka bërë bujë kohët e fundit dhe në befasi nuk u kap vetëm familja mbretërore britanike, por edhe shumë media rozë. Bëhet fjalë për...
 • image Rita Ora joshëse e veshur si në vitet e 70-a 03 Dhjetor 2017 Këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova, Rita Ora, asnjëherë nuk dështon së dukuri joshëse, qoftë në apo jashtë tepihut të kuq. Ora ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve mbrëmë...
Shiko arkivën e lajmeve