Rajon-Botë

Rajon-Botë

Rrezohet helikopteri, humb jetën piloti

Publikuar më 08 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Një pilot izraelit u vra dhe bashkë-piloti i tij ka pësuar lëndime të mëdha, kur helikopteri i tyre ushtarake "APAC" u rrëzua gjatë uljes në një bazë ushtarake aeronautike, raporton AFP.

Ushtria izraelite njoftoi se helikopteri ushtarak u rrëzua dje në afërsi të një baze në jug të Izraelit.