Rajon-Botë

Rajon-Botë

Tri viktima nga stuhia në Gjermani

Publikuar më 14 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Tre persona kanë vdekur si pasojë e stuhisë "Sebastian" në Gjermani , e cila në veri të vendit erërat e fuqishme kanë shënuar një shpejtësi deri në 130 kilometra në orë.

Stuhia ka goditur të mërkurën perëndimin dhe veriun e Gjermanisë për t'u nisur në lindje të vendit njoftojnë meteorologët gjermanë.