Rajon-Botë

Rajon-Botë

Shtëpia e Bardhë e kënaqur me nivelin e përgatitjeve për samitin Trump - Jong-un

Publikuar më 05 Qershor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Përgatitjet për samitin historik të presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, po ecin mirë, njoftoi sot Shtëpia e Bardhë.

Siç njoftohet, takimi i dy udhëheqësve është planifikuar të mbahet në ora 09:00, sipas kohës lokale, më 12 qershor në Singapor.