Rajon-Botë

Rajon-Botë

Tërmet në Maqedoninë perëndimore

Publikuar më 12 Shtator 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Tërmet i dobët është ndjerë mbrëmë në Maqedoninë perëndimore.

Tronditja e tërmetit ka qenë 2.4 ballë, ndërsa epiqendra ka qenë 62 kilometra nga Tirana dhe 2 kilometra afër Dibrës, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Tërmeti ka qenë në thellësi prej 3 kilometrave.