Rajon-Botë

Rajon-Botë

Tri lëkundje të reja toke brenda një ore, të gjitha mbi 4 ballë

Publikuar më 28 Nëntor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nuk resht vala e lëkundjeve nga tërmeti me epiqendër në Durrës.

Pas lëkundjes 4.3 ballë në orën 23:19, dhe një tjetër në 23:50 minuta me magnitudë 4.5 ballë, në orën 23:51 është regjistruar i treti me magnitudë 4.4 ballë të Rihterit.

Siç raporton "Report Tv", lëkundjet janë ndierë në Durrës, Thumanë, por edhe në Tiranë dhe zonat përreth.