Rajon-Botë

Rajon-Botë

Pesë tërmete të lehta gjatë natës në Shqipëri

Publikuar më 25 Janar 2020

Artikuj të ngjashëm

Mbrëmë në Shqipëria janë regjistruar pesë lëkundje të lehta tërmetesh.

Statistikat i ka publikuar IGJEUM, dhe këto janë paslekundjet e tërmetit që ra më 26 nëntor të vitit të kaluar.

Lëkundjet kanë qenë në Laç, Krujë apo edhe Kukës.