Sport

Sport

Januzaj kërkohet prej Fenerbahçes

Publikuar më 19 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Fenerbahçe po mendon të forcoj skuadrën për sezonin e ri.

Në mesin e shumë futbollistëve që po kërkon të sjell gjatë verës skuadra turke është edhe mesfushori me tipare sulmuese Adnan Januzaj.

Kështu së paku shkruan gazeta turke "Takvim", e cila raportohet se është e interesuar ta blej ose huazoj reprezentuesin belg.

Theksojmë se Januzajn e kërkojnë edhe Marseille, Lyon dhe Roma ndërsa ka kontratë me Manchester Unitedin deri në vitin 2018.

Adnan JanuzajFenerbahceMan UtdPremier LeagueSuperliga e TurqisëTransferimet