Sport

Sport

Messi vazhdon të jetë golashënuesi më i mirë këtë edicion në Ligën e Kampionëve

Publikuar më 20 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pavarësisht se tashmë është eliminuar nga Liga e Kampionëve, Leo Messi vazhdon të jetë golashënuesi më i mirë me 11 gola.

Në vendin e dytë renditen Edinson Cavani deh Robert Lewandowski me nga tetë gola, të dy këta të eliminuar.

Ndërsa në vendin e katërt janë Aubameyang dhe Cristiano Ronaldo me nga shtatë gola, ndërsa ky i fundit është ende në garë, pasi me Real Madridin është kualifikuar në gjysmëfinale. /Express/