Sport

Sport

Gjakova kalon në gjysmëfinale

Publikuar më 20 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nora Gjakova shkëlqeu dhe siguroi gjysmëfinalen.

Ajo e  mposhti për 1 minutë e 59 sekonda britaniken Bekky Livesey.

Më parë Gjakova u shqua në përballje me polaken Anna Boroëska.

Ajo bëri paraqitje fantastike dhe për 3 minuta e 50 sekonda ia tregoi vendin polakes, në rrethin e dytë të Kampionatit Evropian.