Sport

Sport

Këto janë datat e ndeshjeve gjysmëfinale

Publikuar më 22 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Është hedhur shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Kësisoj do të kemi një derbi madrilen, mes Real Madridit dhe Atletico Madridit.

Ndërkohë ndeshja tjetër gjysmëfinale do të jetë ajo mes befasisë së këndshme, Monacos dhe kampionëve të Italisë, Juventusit.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen me 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit do të zhvillohen një javë më vonë, ku do të luajnë me 9 dhe 10 maj.