Sport

Sport

Suso me oferta nga klubet spanjolle

Publikuar më 18 Maj 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Milani ende është duke punuar në zgjatjen e kontratës së Susos, por raoprtohet se ekziston interesim i madh nga Spanja.

Anësori ka shënuar shtatë gola dhe ka reailzuar nëntë asistime këtë szon, kështu që Rossonerët janë të gatshëm që ta mbajnë atë në San Siro.

Por, deri tash ka ekzistuar progres i madh drejt një rinovimi, pavarësisht që së fundmi nuk është biseduar për këtë.

Sipas disa raportimeve takimi për rinovim të Susos po shtyhet për shkak të kërkesës së vet lojtarit i cili ka oferta të rëndësishme nga Spanja.