Sport

Sport

Herrera i përgjigjet Barcelonës (Foto)

Publikuar më 16 Korrik 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

?Ander Herrarea ka thënë se nuk do të largohet nga Manchester United për t'u transferuar në Barcelonë

Drejtuesit e Barcelonës janë në kërkim të një mesfushori, me Ander Herreran e Manchester Unitedit si një nga objektivat kryesore.

Por, vet lojtari ka mohuar lajmet, duke thënë se është shumë i lumtur në United.

"Nuk ka asgjë të vërtetë rreth Barcelonës, sepse unë jam i lumtur në United. Ndjehem i vlerësuar dhe jam shumë i fokusuar", tha Herrera pas fitores 5:2 ndaj LA Galaxy.

Përveç Herreras, në listën e dëshirave të Barcelonës janë edhe Marco Verratti dhe Paulinho.