Sport

Sport

Dortmund - Bayern, formacionet

Publikuar më 05 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Borussia Dortmund dhe Bayern Munich do të përballen sonte, nga ora 20:30, në kuadër të Super Kupës së Gjermanisë

E përditshmja sportive gjermane, Kicker, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Dortmund: Bürki - Piszczek, Sokratis, Bartra, Zagadou - Sahin - Castro, M. Götze - Dembelé, C. Pulisic - Aubameyang

Bayern: Ulreich - Kimmich, Javi Martinez, Hummels, Rafinha - Vidal, Tolisso - Coman, T. Müller, F. Ribery - Lewandowski