Sport

Sport

Real Madrid, vjen Kylian Mbappe nga Monaco (FOTO)

Publikuar më 10 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Real Madrid është afër transferimit të Kylian Mbappe nga Monaco.

Kylian Mbappe do të transferohet në Real Madrid.

Klubi madrilen do të paguajë 120 milionë euro dhe 30 milionë euro të tjera bonuse, shkruan Soymadridista.com.

Transferimi i lojtarit do të kompletohet në fund të gushtit, pak ditë para përfundimit të afatit kalimtar të verës.