Sport

Sport

Marrin fund dilemat, kjo është skuadra e Vidal për vitin e ardhshëm

Publikuar më 10 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Arturo Vidal do të rinovojë kontratën me Bayernin e Munichut.

Sipas mediave gjermane, klubi bavarez po punon për rinovimin me kilianin.

Kontrata e tij skadon më 2019, por interesimi i fuqishëm i skuadrave të njohura evropiane për të, ka bërë që Bayerni të frikësohet, përcjellë “Lajmi.net”.

Për Vidal interesohen Milan, Inter dhe Chelsea.

Ai është pjesë e rëndësishme e projektit të ri të klubit në krye me Carlo Ancelottin.