Sport

Sport

Dembele: Ja çfarë më kërkoi Suarez para ndeshjes ndaj Espanyolit

Publikuar më 11 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ousmane Dembele ka zbuluar se cfarë i ka thënë Luis Suarez para ndeshjes ku Barça fitoi me rezultatin 5-0 dhe francezi asistoi te goli i fundit në takim.

"Suarez më tha të që t'ia pasoja topin dhe se ai do të shënonte".

"Ia pasova dhe ai shënoi, jam shumë i lumtur", ka thënë Dembele pas ndeshjes.

"Jam shumë i lumtur, është e çuditshme të luajë së bashku më të mirët në botë, ishte një fitore e mirë dhe kisha shumë emocione. Kam përmbushur një ëndërr", tha 20-vjeçari.