Sport

Sport

Ngecin bisedimet mes Arsenalit e Ozilit, United i gatshëm të ndërhyjë

Publikuar më 14 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Arsenalit, Mesut Ozil.

Kontrata e gjermanit tek Arsenali skadon verën e ardhshme dhe të mërkurën Arsene Wenger ka njoftuar se kanë ngecur bisedimet për vazhdimin e kontratës me të.

Mourinho, i cili ka qenë trajner i Ozilit sa ishin te Real Madridi, raportohet se e dëshiron gjermanin në fanellën e Unitedit.