Sport

Sport

Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

Publikuar më 09 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

E përditshmja franceze France Football ka publikuar edhe pesë futbollistë të tjerë për Topin e Artë.

Në listën e dytë të nominuarit janë: Luis Suarez, Sergio Ramos, Jan Oblack, Philippe Coutinho, dhe Dries Mertens, transmeton Koha.net.

Lista prej 30 të nominuarve do të bëhet e ditur gjatë ditës së sotme.

Deri më tani janë nominuar këta futbollistë:

Image ©