Sport

Sport

Tre golat që luftojnë për Çmimin Puskas (Video)

Publikuar më 10 Tetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Janë përzgjedhur tre finalistët e sivjetmë për çmimin FIFA Puskas Award.

Pas votimit nga tifozët, Deyna Castellano, Olivier Giroud dhe Oscarine Masuluke kanë hyrë në top-treshe.

Ceremonia për dhënien e çmimit për golin më të bukur të vitit mbahet më 23 tetor.