Sport

Sport

PSG shet Di Marian e Mouran

Publikuar më 08 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Paris Saint-Germain është i gatshëm të shesë Angel Di Marian dhe Lucas Mouran në afatin kalimtar, për të rritur fondin e transferimeve, raporton "Le 10 Sport".

Për të qenë në rregull me Fair-Playin Financiar PSG duhet të shesë disa lojtarë dhe mësohet se Di Maria e Moura janë ndër të parët që do të largohen.

Di Maria po kërkohet nga Barcelona, teksa braziliani Moura është cak i Chelseat.