Sport

Sport

Kjo është oferta e Barcelonës për Ozilin

Publikuar më 27 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Klubi spanjoll, Barcelona duket se është e vendosur të blejë mesfushorin e Arsenalit, Mesut Ozil.

Sipas mediave spanjolle, "Blaugranat" tashmë kanë përgatitur ofertën për reprezentuesin gjerman, transmeton ksp.

Katalonasit raportohet se do t'ia ofrojnë Arsenalit 20 milionë euro për Ozilin, ndërsa lojtari do të përfiton 390 mijë euro në javë.

Ish-futbollisti i Real Madridit në fund të këtij sezoni mbyll kontratën me Arsenalin, dhe thuhet se lojtari preferon largimin nga "Emiratës".