Sport

Sport

Kalohen mosmarrëveshjet, Shkëmbi mbetet te Liria

Publikuar më 06 Mars 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Bledi Shkëmbi do të mbetet trajner i skuadrës së Lirisë.

Por te skuadra nga Prizreni, Shkëmbi ka pranuar të qëndrojë vetëm pasi ka marrë garanci se Bordi i klubit do t'i kryejë vetëm punët që i takojnë.

Për pjesën tjetër të punës, atë në fushën e blertë, do të pyetet vetë trajneri, shkruan Koha Ditore.

Shkëmbi të hënën drejtoi stërvitjen e Lirisë.

Shkëmbi, pas ndeshjes që Liria e fitoi të premten ndaj Ferronikelit me rezultatin 1:0, tregoi se raportet e ekipit, përkatësisht trajnerit dhe lojtarëve, nuk janë të mira me kryetarin e ri të klubit, Qemal Krasniqi dhe drejtorin e klubit...

 

Lajmet e fundit