Sport

Sport

Emre Can në dyshim për Botërorin

Publikuar më 06 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Mesfushori i Liverpoolit, Emre Can raportohet se do të mungojë për pjesën e mbetur të sezonit dhe është në dyshim për pjesëmarrjen në Botëror me Gjermaninë, shkaku i dhimbjeve në shpinë.

24-vjeçari ka munguar për tre javë shkaku i një lëndimi që e pësoi me përfaqësuesen gjermane.

Jurgen Klopp shpresonte që Can të rikthehej për ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve kundër Manchester Cityt, por sipas "The Mirror", gjermani pritet të mungojë deri në verë.