Sport

Sport

Berisha: Duam ta shijojmë këtë, synojmë finalen

Publikuar më 13 Prill 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Mesfushori kosovar, Valon Berisha ka bërë një paraqitje shumë të mirë në sfidën çerekfinale kundër Lazios.

Skuadra e tij, Salzburgu, arriti ta mposht Lazion 4 me 1 për t'u kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Evropës, transmeton Koha.net.

"E dinim se mund ta bënim këtë por nuk doja të flisja para ndeshjes sepse ne jemi një ekip i vogël. Dua ta shijojmë këtë dhe të shkojmë në finale", ka deklaruar Berisha.