Sport

Sport

Barcelona nuk e dëshiron në skuadër lojtarin që shkëlqeu në Botëror

Publikuar më 08 Korrik 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Barcelona nuk llogaritë më në shërbimet e mbrojtësit kolumbian.

Barca nuk i ka marrë në konsideratë paraqitjet e lojtarit në Kampionatin Botëror, i cili shënoi tre gola për Kolumbinë, transmeton Gazeta Express.

Tottenhami dhe Evertoni janë në garë për shërbimet e tij, raportojnë mediat angleze.

Barcelona është në prag të transferimit të Clement Lenglet nga Sevilla dhe pastaj do ta shesë Minan.