Sport

Sport

City transferon Mahrezin për 70 milionë euro

Publikuar më 11 Korrik 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Manchester City ka zyrtarizuar transferimin e Riyad Mahrezit nga Leicester City.

Mahrezi i dha fund episodeve për largimin e tij nga "Dhelprat" duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare dhe kalimi i tij i ka kushtuar Cityt 70 milionë euro.