Sport

Sport

Trajneri i Maltës: Kosova s'do ta ketë lehtë me ne

Publikuar më 11 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Përzgjedhësi i Maltës, Ray Farrugia, në konferencën për media një ditë para ndeshjes ka thënë se Kosova nuk do ta ketë lehë me ekipin e tij.

"Sikur Kosova ashtu edhe ne kemi prurje të reja. Jemi përmirësuar dukshëm dhe Kosova nuk do ta ketë lehtë. Kam thënë se Kosova është favorite duke u bazuar në futbollistët e saj që luajnë nëpër klube të mëdha dhe unë besoj se brenda pesë viteve ata do ta jenë një top-kombëtare", ka theksuar ai.