Sport

Sport

Unitedi e lë për fund fitoren ndaj Young Boys

Publikuar më 28 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Marouane Fellaini është heroi i Manchester Unitedit me golin që e realizoi në minutat e fundit të takimit dhe e shpie ekipin e tij në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Përkundër dominimit gjatë tërë takimit Unitedi dështoi të realizonte gol ndërsa në skenë doli shtatlarti belg që realizoi golin e shpëtimit për Unitedin.

Kualifikimin në fazën e re të Ligës së Kampionëve, Unitedit ia siguroi edhe fitorja e Juventusit ndaj Valencias me rezultat 1 me 0.