Sport

Sport

Arsenal - Manchester United, kryendeshja e rrethit të katërt në Kupën FA

Publikuar më 08 Janar 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Arsenali dhe Manchester Unitedi do të përballen në kryendeshjen e rrethit të katërt të Kupës FA, pas shortit të hedhur sot.

Shorti ka vënë përballë Chelsean me Sheffield Wednesdayn ose Lutonin, Manchester Cityn me Burnleyn e Tottenhamin me Crystal Palacen.

Ndeshjet zhvillohen mes 25 dhe 28 janarit.

Ky është shorti i plotë:

 • Crystal Palace vs Tottenham
 • Arsenal vs Manchester United
 • Portsmouth vs QPR
 • Barnet vs Brentford
 • Man City vs Burnley
 • Middlesbrough vs Newport
 • Newcastle ose Blackburn vs Watford
 • Chelsea vs Sheffield Wednesday ose Luton
 • Doncaster vs Oldham
 • Accrington vs Derby ose Southampton
 • Bristol City vs Bolton
 • Brighton vs West Brom
 • Millwall vs Everton
 • Shrewsbury ose Stoke vs Wolves
 • Afc Wimbledon vs West Ham
 • Swansea vs Gillingham