Sport

Sport

Guardiola insiston për Iscon

Publikuar më 12 Shkurt 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Isco do të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit.

Mesfushori spanjoll ka humbur vendin e titullarit te madrilenët dhe do të shitet në verë.

Manchester City i Pep Guardiolas ka kohë që po e kërkon transferimin e mesfushorit spanjoll, andaj do të tentojë ta transferojë atë.

Skuadra angleze është e gatshme që të paguajë 75 milionë euro për t'i marrë shërbimet e Iscos.

26-vjeçari ka kontratë me "Mbretërit" deri në vitin 2022.