Sport

Sport

Chelsea dhe Napoli deklasojnë kundërshtarët në Europa League

Publikuar më 08 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Chelsea, Napoli dhe Valencia kanë shënuar fitore ndaj kundërshtarëve të tyre. Tre ndeshjet janë zhvilluar sonte në 1/8 të Ligën e Evropës. Chelsea ka mposhtur Dynamo Kyiv me rezultat 3-0. Me të njëjtin rezultat 3-0 ka fituar edhe Napoli ndaj Salzburg.

Kurse Valencia ka fituar 2-1 ndaj Krasnodar.