Sport

Sport

Klopp: A keni parë ekip si ky, që lufton pa karburant në rezervuar

Publikuar më 02 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është shumë i lumtur me triumfin në Ligën e Kampionëve. Ai është i mahnitur me ekipin e tij, gjersa thotë se a keni parë ndonjë ekip që lufton pa karburant në rezervuar, transmeton Koha.net.

"Jam shumë i lumtur për djemtë dhe gjithë këta njerëz dhe familjen time. Ata kanë vuajtur për mua, ata e meritojnë më shumë se çdokush tjetër. A keni parë ndonjëherë ekip si ky, që lufton pa karburant në rezervuar? Dhe kemi një portier që gjërat e vështirë i bën të duken të lehta. Kjo është nata jonë më e mirë në karrierën tonë", është shprehur Klopp për BT Sport.