Sport

Sport

Ronaldo e dëshiron Jamesin te Juventusi

Publikuar më 05 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Cristiano Ronaldo po synon ta bindë James Rodriguezin të transferohet te Juventusi.

Sipas "Bild", kolumbiani nuk ka vendosur ende për të ardhmen e tij përderisa ish-shoku i skuadrës te Real Madridi, Ronaldo, thuhet po tenton ta bindë lojtarin të transferohet në Torino, transmeton KTV.

James është rikthyer te madrilenët pas huazimit nga Bayern Munich, por nuk është në planet e trajnerit Zidane dhe do të largohet gjatë verës.

Për kolumbianin, interesim kanë shprehur edhe Arsenali dhe Liverpooli.