Sport

Sport

FFK 03

Publikuar më 08 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Edon Zhegrova e ka zëvendësuar Arbër Zenelin, pas një lëndimi serioz të gjurit në përballje me Malin e Zi në Podgoricë. Zeneli nuk dihet nëse do të kthehet në përballjen me Bullgarinë, pasi që është një nga lojtarët kryesor të skuadrën dhe golashënuesi më i mirë.