Sport

Sport

Brazili nis me fitore në Kupën e Amerikës

Publikuar më 15 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Brazili ka nisur me fitore Kupën e Amerikës, duke e mposhtur thellë 3 me 0 Bolivinë. Philippe Coutinho shënoi dy gola, ndërsa një tjetër e realizoi Evertoni.

Brazili bën pjesë në Grupin A bashkë me Perunë e Venezuelan dhe Bolivinë.