Sport

Sport

Elliott refuzon Barcelonën e Realin për Liverpoolin

Publikuar më 08 Korrik 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Harvey Elliott ka refuzuar ekipet e mëdha si Real Madrid e Barcelona për t'u transferuar në Liverpool.

Mesfushori i Fulhamit i cili u bë lojtari më i ri që ka luajtur në Premier League, sezonin e kaluar ka refuzuar shumë kontrata këtë verë.

Mediat angleze thonë se ai ka vendosur të transferohet në Liverpool.

PSG dhe RB Leipzig kanë qenë të interesuar për ta transferuar anglezin.

Liverpooli është duke e bërë ofertën gati për anglezin.