Sport

Sport

Reali refuzon gjashtë oferta për Asension

Publikuar më 23 Korrik 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Real Madridi ka vendosur ta mbajë në ekip spanjollin, Marco Asensio. Mediat spanjolle thonë se "Los Blancos" kanë refuzuar gjashtë oferta nga klubet e tjera.

Asensio është i kërkuar nga Juventusi, Interi dhe Liverpooli, mirëpo Zidane dëshiron ta mbajë në ekip spanjollin, pasi po e sheh si element themelor për sezonin e ardhshëm.