Sport

Sport

Mandzukiq refuzon ofertën e PSG-së

Publikuar më 29 Gusht 2019

Artikuj të ngjashëm

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukiq ka refuzuar ofertën e PSG-së.

Futbollistit kroat i është ofruar mundësia për t'iu bashkuar gjigantit francez, por kjo është refuzuar nga lojtari.

PSG ka probleme të mëdha në sulm pasi Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe janë të lënduar, ndërsa Neymar kërkon që të largohet para mbylljes së afatit kalimtar.  Mandzukiq nuk ka vend në formacionin e parë te Sarri dhe është i lidhur me një kalim tek ish-klubi i tij, Bayern Munich.