Sport

Sport

Chelsea arrin fitoren e parë në "Champions"

Publikuar më 03 Tetor 2019

Artikuj të ngjashëm

Chelsea ka shënuar fitoren e parë në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

"Blutë" fituan 1 me 2 si mysafirë të Lillet në xhiron e dytë të Grupit H.

Tammy Abraham dhe Willian shënuan golat për Chelsean, teksa Victor Osimhen realizoi për francezët.

Në Grupin H, Ajaxi prin me gjashtë pikë. Chelsea e Valencia kanë nga tri, ndërsa Lille s'ka pikë.