Sport

Sport

Bernardo Silva, objektivi i Barcelonës

Publikuar më 22 Shkurt 2020

Artikuj të ngjashëm

Bernardo është duke u monitoruar nga Barça, Guardiola do të bëjë gjitha për ta mbajtur atë në 'Etihad Stadium'.

Barcelona është gati për të nënshkruar me futbollistin që janë të interesuar që një kohë të gjatë, Bernardo Silvan e Manchester Cityt.

Me Cityn që është përjashtuar nga Champions League, Barça mund të shpresojë që ta bindë lojtarin dhe të përfitojë nga situata edhe ekonomikisht, duke e rrëmbyer atë me një çmim të volitshëm.

Sido që të jetë, Silva është një ndër të padiskutueshmit për Pep Guardiolën i cili do të bëjë gjithçka për ta mbajtur në Etihad. /Gazeta Express/