“Sulltanesha Hyrrem” bëhet nënë për herë të dytë

Hyrem-01

Aktorja e njohur Meryem Uzerli, e cila u bë e fshme me publikun shqiptar për rolin e saj si si “Sulltanesha Hyrrem” në serialin turk “Sulejmani i madhërishëm” është bërë nënë për herë të dytë.

Pritja e ëmbël ka marrë fund dhe Meryem ka publikuar foto mjaft të ëmbla me vogëlushen e saj të sapolindur.

“Dje, 08.01.2021 Më e dashura ime Lily Koi, Lara Jemima, babai dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim në familjen tonë. Jemi aq të bekuar dhe të lumtur që je bashkuar me ne”, shkruan aktorja.Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: [email protected]


Për ne