Vet-aksidentohet Ermal Fejzullahu te Mensa e Studentëve

ermal fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtes.

Vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari ka goditur njërin nga semaforët te Menza e Studentëve në lagjen Ulpiana në kryeqytet.

Nuk dihet ende nëse këngëtari ka pësuar lëndime.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne